Hambakaunistused

Teenused > Esteetiline hambaravi > Hambakaunistused


Hambakaunistused on tillukesed kullast, hõbedast ja/või vääriskividest ornamendid. Kõige populaarsemad on 18-22 karaadisest kullast valmistatud ehted, mis on umbes 0,5 mm paksused. Saadaolevate kujutiste valikusse kuuluvad näiteks kullast südamed, dollarimärgid, delfiinid, taevatähed, dinosaurused ja arvutifännidele rõõmuks isegi @-märgid.

Neid saab kiiresti ja valutult paigaldada, nad püsivad kaua ega kahjusta hambaid mingil määral.

Paigaldamise eel karestatakse loomuliku hamba (st mitte täidise või portselankrooniga hamba) pind happega ning kuivatatakse ca 20 sekundi pärast (karestamine ei kahjusta hamba pinda ning kare pind kaoks iseenesest 12-24 tunni jooksul). Seejärel kinnitatakse hambakaunistus spetsiaalse liimi abil hambale.Edasi kõvastatakse liim lambi abil. Kogu protseduuriks kulub ca 15 minutit ning eriti meeldivaks teeb selle asjaolu, et see on absoluutselt valutu. Soovi korral saab need hambaid vigastamata eemaldada.

Teoreetiliselt peaks korralikult paigaldatud ja hooldatud hambakaunistus hambal püsima aastaid, kuid ettevaatamatu tegutsemine (kõva toidu närimine, traumad jmt) võivad selle liiga vara lahti murda. Kui hambakaunistus õnnestub üles leida, saab selle soovi korral enamasti samasse kohta tagasi liimida.

Vt. Pildigalerii

 


Meie koostööpartnerid
Viru Hambakliinik Kesklinna Hambakliinik Dental Design Lasnamäe Hambakliinik Merimetsa Hambakliinik